Take the total and divide by the amount to get answer.
3.60 /3 = $1.20 per pound
Answer:
didn't u already answer this already
and which question do you need help on
Step-by-step explanation:
Answer:
As a decimal it can be written as 7.3 repeated
Answer:
sorry if im rong but im prety sure its d
Step-by-step explanation: