Jason is watering his garden. He uses 2.75 gallons of water each minute. How much
1 answer:
Answer:
8.25 Gallons
Step-by-step explanation:
2.75 gallons * 3 minutes = 8.25 gallons
You might be interested in
7 oz bag:
110 ÷ 7 = 15.7143¢ per oz
9 oz bag:
146 ÷ 9 = 16.2222¢ per oz
So the answer is the 7 oz bag, hope this helps!
Answer:
the answer is 6x.
Step-by-step explanation:
Answer:
I believe its -800, but i'm not sure.
Just Use Direct TV It’s What I Use Lol I know this isn’t an answer but I just wanted to comment something
Answer:
z=30
Step-by-step explanation:
40-10=30
10+10+?=30
30-10-10=10
I'm sorry cuz I don't know how to explain it