b= 63 and that is your answer
Answer:
the answer is A. 0.48 $
Step-by-step explanation:
the price of ounce of the watermelon is :

Answer:
q=-5
Step-by-step explanation:
Answer:
$0.37 per oz
Step-by-step explanation:
Unit rate
<u>9 oz costs $3.39 and 1 oz of chips cost: </u>
- $3.39/9 = $0.37 per oz of chips