Answer:
592
Step-by-step explanation:
A=2(wl+hl+hw)
A=2(8*10+12*10+12*8)=592
Answer:
the traingle that have 0 reflectional is the scalene traingle then its number one all defferent sides
give me brainliest if it true
1. 21 peanuts per minute
2. 9 texts per minute
3. 28 pages per hour OR half a page per minute
4. The first option is the cheapest. You can find what one ounce costs for each barrel by dividing the cost by the total ounces.
Answer: Where are the lines?
Answer:
TA name and section number on top of the homework (legibly). Make sure ... a) What is the opportunity cost of producing the first 5 coconuts? ... 3/2 fish - From the labeled points we can construct the table shown below. Each ..... 3Q = 150 ... Consumer surplus: ½ × (125 – 65) × 30 = 900 thousands of dollars.
Step-by-step explanation: