Jessica paid $2.52 for 12 ounces of peanuts. What is the unit rate?
1 answer:
Yeah it’s .21 per ounce and the reason I found this answer is by dividing 2.52 by 12
You might be interested in
Answer:
who is dat :O
Explanation:
Answer:
B. Comedy
Explanation:
Answer:
print making????
Explanation:
Answer:
horizontal
Explanation: