1answer.
Меню
Ask question
Login
Signup
Ask question
Menu
All categories
English
Mathematics
Social Studies
Business
History
Health
Geography
Biology
Physics
Chemistry
Computers and Technology
Arts
World Languages
Spanish
French
German
Advanced Placement (AP)
SAT
Medicine
Law
Engineering
xeze
[42]
2 years ago
10
Helppp hurryyyy i don’t understand it
Mathematics
Answer
Comment
Send
2
answers:
mixer
[17]
2 years ago
5
0
A! ahhahahahahahhahahahha
Send
leonid
[27]
2 years ago
3
0
The best option here is option A.
Send
You might be interested in
Market research shows that 30% of consumers are likely to purchase an electronic tablet for younger children under age 10. Howev
Snezhnost [94]
Answer:
see the attachment photo!
6
0
1 year ago
A 3 mile walking trail has a distance maker every 1 / 5 mile.how many markers are along the trail?
oksano4ka [1.4K]
There's 6.Because there's 2 per mile. So 3x2 =6
6
0
3 years ago
Read 2 more answers
What is the tangent ratio for ∠E
Stells [14]
Tan E = 6/8 = 3/4
answer
3/4
3
0
2 years ago
Read 2 more answers
10n - 16 = 2(5n-8)] 15n + 25
Margaret [11]
The answer is 1.48226407 hope it helps
5
0
2 years ago
Read 2 more answers
PLZ HELP ME PLZzzz FIRST PERSON TO ANSWER WILL BE THE BRAINLIEST<br> (x power2/y) power 3
borishaifa [10]
Answer:
the answer is x power 6/y power 3
5
0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
What percent of 72 is 27?
12
·
2 answers
-y=6 <br> How do I change that -Y to positive ?
11
·
2 answers
Box of 12 golf balls costs $45. what is the unit rate
5
·
1 answer
What is the percentage of sugar in the syrup made of 10kg of water and 5kg of sugar? Hi and have a good day :D
11
·
2 answers
Please help 5 questions I need help
10
·
1 answer
Which of the following are exterior angles? Check all that apply.
10
·
1 answer
Work out the value of h in the equality below.<br> 0.0027 = 2.7 X 10
14
·
1 answer
Find the equation of this line.<br> y = [ ? ]x + [<br> Simplify your answer and enter as an integer.
8
·
2 answers
A 7-pack of frozen waffles costs 4.76. What is the unit price?
7
·
2 answers
Susan is going to watch a movie in her collection she has 5 action movies 4comedies and 3 dramas she will randomly select one mo
12
·
1 answer
×
Add answer
Send
×
Login
E-mail
Password
Remember me
Login
Not registered?
Fast signup
×
Signup
Your nickname
E-mail
Password
Signup
close
Login
Signup
Ask question!