Unit price = total price / size
unit price for 25 ounce can :
$4.80 / 25 ounces = $0.192 per ounce
I think it’s A because they only intersect once.
Answer:
128273
Step-by-step explanation:
$2200/month 66253
Answer:
110°
Step-by-step explanation:
mFG = 2×<FEG = 2×55 = 110°
Answered by GAUTHMATH
Answer:

Step-by-step explanation:
You have to subtract 2 1/2 from 6 and that will equal 3 and 1/2.