1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
dybincka [34]
3 years ago
12

Please help this is due really soon and I need help!

Mathematics
1 answer:
melamori03 [73]3 years ago
3 0

Answer:

hi

Step-by-step explanation:

hello

You might be interested in
Centimeters and meters size of window
Gnom [1K]

Answer:

Tiff, hon, just measure a window, your wasting your time

Step-by-step explanation:

7 0
4 years ago
I need help finding the area of this compound shape. Need help asap.
MariettaO [177]
If you multiply the dark inside one and the outside one then add them up it will give you the answer!<span />
8 0
4 years ago
Why is Wikipedia not considered to be a credible source?
UNO [17]

Answer: b

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
A grocery store sells steak for $6.10 per pound. What would be the cost of 2 3/5<br> lb of steak?
Gnesinka [82]

Answer: The answer is $15.86

Step-by-step explanation: You would change 6.10 into a fraction, which is 61/10. Then you would mulitply that and that number as a decimal would be 15.86.

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
How does the 2 in the hundredths place compare to the 2 in the thousandths place?
dybincka [34]

Answer:

2 in the hundredths place is greater

Step-by-step explanation:

2 in the hundredths place is 10 times the thousands place

7 0
4 years ago
Other questions:
  • 4(x-y)^2-12(x-y)(x+y)+9(x+y)^2 ​
    15·2 answers
  • On a graph with y-values ranging from 112,020 to 982,192, what is a reasonable scale to use on a y-axis with 10 tick marks?
    15·1 answer
  • A quantity with an initial value of 390 the keys continuously at a rate of 5% per decade what is the value of the quantity after
    12·1 answer
  • Which angles are vertical angles?
    14·1 answer
  • A package of 6 pairs of insulated gloves costs $35.94. What is the unit price of the pairs of gloves?
    11·2 answers
  • 3(x+5)^2-12=0. What does x equal
    10·2 answers
  • Show steps to solve <br><br>2-16.5=4-7.5​
    10·1 answer
  • G= {(-5,5), (6, 8), (-5, -5)}<br> What is the domain and range
    12·1 answer
  • Round 534 to the nearest hundred
    12·2 answers
  • PLSSS HELP IF YOU TURLY KNOW THISS
    7·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!