If you convert 62 kilograms to lbs it will give you 136.687 lbs
$4/3=$1.33 per pound.
$9/8 = $1.13 per pound.
The second one is cheaper.
Yoink:
hey imma yoink your points and not answer the question ok?
Jk:
jk, number 1 is b
number 2 is a
number 3 is d
and number 4 is c
Answer:
I'm pretty sure it is C. Have a great Valentines Day!
Brainleist plzzzzz!
I belive its 18cm,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,