Use area formula (length x width)
42 x 25.5 = 1,071
Divide by total cost of wall paper
1,071/771.25 = $1.38 per square foot
Me to I was doing the work but just lost it I will try again
Answer:
The amount of speed you go will determine the graph but it should go closer and closer but then farther away because you drive past the tower
Step-by-step explanation:
I'll fv.*king kill your entire family you gay b17ch