Answer:
150 sheets is the better buy.
Step-by-step explanation:
Cost of each sheet when buying 100 = $2.50 / 100 = $0.0250'
If you buy 150 cost per sheet = $3.50 / 150 = $0.0233.....
So buying 150 sheets is the better buy.
Answer:
17.45
Step-by-step explanation:
6.98 / 0.4 = 17.45
25.75 is 25 3/4 in decimal form
Answer:
the X and Y values are equal
Answer:
does that say 1/3
Step-by-step explanation: