1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
skad [1K]
2 years ago
8

Brainly actually wants me to stay lonely.

Mathematics
2 answers:
Dominik [7]2 years ago
7 0

Answer:

They want me to me lonely aslo

how do you delete my answer for not having a full explanation but everybody else don't have one either

Step-by-step explanation:

alexira [117]2 years ago
5 0

Answer:

hey! sorry that brainly sucks lol, i have twitter id u do too, its KAMATI

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Need help <br> Please<br> Thank u
Volgvan

Answer:

i think its b

Step-by-step explanation:

4 0
3 years ago
A boat company charges a flat fee of $35.00 plus $7.25 per hour to rent a boat. Another company charges a fee of $29.00 plus $10
gulaghasi [49]
35.00 + 7.25x = 29.00 + 10.50x
7 0
3 years ago
Which inequality is shown in the graph?
Montano1993 [528]

Answer:

The answer is "A" i think not 100% sure

tell me if wrong

6 0
1 year ago
2×__=9+9 <br> Complete the equation
Elenna [48]

Answer:

2×9=9+9

Step-by-step explanation:

5 0
2 years ago
Read 2 more answers
If you made a profit of $5,000 with revenue of $20,000. What were your total expenses?
aev [14]
Your total expenses were $25,000.
4 0
3 years ago
Other questions:
  • How can you change the equation y = 2x + 3 to function notation?
    7·1 answer
  • Suppose that you buy a two-year 8% bond at its face value.
    12·1 answer
  • Kayla bought three pounds of strawberries for $14.40 what is the price in dollars per ounce of strawberries.
    14·1 answer
  • We can use the formula, density = mass over volume, to find the density of a substance. A square metal plate has a density of 10
    10·1 answer
  • PLEASEEE SOMEBODYY HELP MEEE ANYBODY STILL DOING MATH???????
    13·2 answers
  • Aria and her two friends met up for dinner. They want to split the cost of dinner evenly between the friends but first had to ge
    13·1 answer
  • If f(x)=x^2+2x-4 and g(x)=3x+1 find f(g(x))=()x^2+()x+()
    8·1 answer
  • Click an item in the list or group of pictures at the bottom of the problem and, holding the button down, drag it into the
    5·1 answer
  • 1/2 (x -7/4) = 1/8 (x+2)​
    13·1 answer
  • Which expression represents 4 more than 2 times the value of n?
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!