A store is selling two mixtures of coffee beans in one-pound bags. The first mixture has 12 ounces of Sumatra combined with 4 ou
nces of Celebes Kalossi, and costs $15. The second mixture has 4 ounces of Sumatra and 12 ounces of Celebes Kalossi, and costs $21. How much does one ounce of Sumatra and one ounce of Celebes Kalossi cost?