Answer:
A
Step-by-step explanation:
Answer:
i have
Step-by-step explanation:
See photo for answer
Hope this helps! Please make me the brainliest, it’s not necessary but appreciated, I put a lot of effort and research into my answers. Have a good day, stay safe and stay healthy.
Answer:
832,000
Step-by-step explanation:
Find the unit rate.
39/6 = 6.5
$6.50 an hour
multiply this by ten to find the cost for 10 hours
$6.5 x 10 = $65
she will earn $65 in ten hours.
hope this helps! :D