1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Rasek [7]
3 years ago
11

Hello If you are reading this you are indeed very cool and you do not deserve a BAD TIME indeed you deserve a GOOD TIME so here

is a lot of points
Mathematics
1 answer:
bixtya [17]3 years ago
8 0

Answer:

Oh if I could hug you

Step-by-step explanation:

tysm you are the best!

You might be interested in
Calculating dosages ch 4 if a satellite can travel 200 feet per second, how many hours will it take the satellite to travel 10,0
Elanso [62]
I do not have answer for this question looking for help.
8 0
2 years ago
Heather has $45.71 in her savings account. She bought six packs of markers to donate to her school. If each pack of markers cost
Fittoniya [83]
The answer would be D. $21.77
4 0
2 years ago
Read 2 more answers
Please help me with #14 and #15
RSB [31]
What is 14 and 15 tell me 
6 0
3 years ago
B. Find the value of X. Show your work, I’m not sure how to do this
Eddi Din [679]

Answer:

63°

Step-by-step explanation:

The sum of all interior angles of a triangle = 180°

Therefore:

x + 96° + 21° = 180°

x + 117 = 180

Subtract 117 from each side

x = 180 - 117

x = 63°

5 0
2 years ago
What is the value of x in the equation 2x - 3 = 9- 4x? o 6 o 3 O 1 02​
riadik2000 [5.3K]

Answer:

2? The last one

Step-by-step explanation:

6 0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • 2345364756×324567890-987654456787675645456÷89697976
    11·1 answer
  • the length of a rectangle is 5ft longer than it's width. if the perimeter of the rectangle is 34ft, find it's area?
    11·1 answer
  • Find the slope between (4,2) and (-6,8)
    13·1 answer
  • Can someone check to see if I'm correct?
    7·1 answer
  • What is the answer for the question 24/p=4
    8·2 answers
  • How can i do this one ☝️
    8·2 answers
  • I NEED HELP PLEASE! :)
    15·1 answer
  • Pls Need help. Given rectangle WXYZ, find m<WXZ=​
    8·1 answer
  • Jorge's lunch cost $19. He left a 22% tip.
    14·2 answers
  • Martin uses 5/8 of a gallon of paint to cover 4/5 of wall. What is the unit rate at which Martin paints in walls per gallon
    6·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!