Answer:Wash your hands with warm water, dry with a towel, apply gently in both hands and massage softly. Shaving cream to use at night.
Explanation:
Answer:
Es mas barato en el mini super.
Explanation:
4 kg de huevo cuestan 46.00
46/4 = 11.5
3 1/2cuestan 32.00
3 1/2 = 3.5
32 / 3.5 = 9.14
Ya que:
9.14<11.5
en el mini super es mas barato.