Hi, can you please put options?
Answer:
+
Step-by-step explanation:
Answer: the answer is c) $.45
Step-by-step explanation: to find out how much per ounce, you need to divide the price by the quantity. so 10.80/24=.45
Answer:
-19. Cant be -6 as its to the right. the others are positive.