Answer: X = 0
Let me know if it’s correct
Answer:
ben daha küçük olduğum için özür dilerim yapamam 4. sınıfa gidiyorum
Step-by-step explanation:
VE puan kazanmam gerek
1. 2.00/64=3.125 cents per oz
2. 7.50/256=2.930 cents per oz.
3. The best deal is at the whole sale
The original line is
4x - 2y = -12
The parallel lines will all be
4x - 2y = constant
and the constant is given by the point directly:
4x - 2y = 4(4) - 2(-4) = 24
2y = 4x - 24
y = 2x - 12
Answer: y = 2x - 12
Answer:
what is this and give more info next time too
Step-by-step explanation: