Answer:
A
Step-by-step explanation:
Answer:
30words
60
30/ 60 = 1/2
The ratio is 1:2
Thank you and please rate me as brainliest as it will help me to level up
Answer 6 dollars and 52 cents
Step-by-step explanation: 6 1/4 = (6.25)
40.75/6.25 = 6.52 per unit price
8 x 107 = 856
2 x 104 = 208
856 - 208 = 648
She can make a total of 30 different outfits, just multiply them all together.