Yes it! does lie on the line
Answer:
-9
Step-by-step explanation:
-9+2-2=-9
Do the opposite of the problem
Oh okie so sorry sorry about the delay in
7 oz bag:
110 ÷ 7 = 15.7143¢ per oz
9 oz bag:
146 ÷ 9 = 16.2222¢ per oz
So the answer is the 7 oz bag, hope this helps!