Answer:
The answer would be 3.2, since .2 is equivalent to 1/5 ^^
Answer:
80 an36
Step-by-step explanation:
Answer:
$1.25
Step-by-step explanation:
$2.50 / 2 = $1.25 per liter
Colby is making a home video consisting of a 5-minute introduction followed by several short skits. Each skit is 8 minutes long. If colby's video is 133 minutes long how many skits are in his video?
He would have 16 skits in his video.
The correct answer is 35.2 because when you arrange them in order from least to greatest, the middle is 35.2