Answer:
hdhdjdkjfhfhdodjdbhddkdjdbhdjdodjdjjdnfnn
Answer:
C
Step-by-step explanation:
This question is incomplete. Harlem sells 500 square feet at $750
cost per square foot = 500/750 = $1.50
10% of $1.50 is 0.15
cost per square foot - 10% discount = $1.50 - $0.15 = $1.35
Therefore, Guillens cost for 700 square foot is $1.35 * 700 = $945
Answer:
ummm it think so
Step-by-step explanation: