1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
victus00 [196]
2 years ago
7

Pls help 19 a. 100 pts

Mathematics
1 answer:
Len [333]2 years ago
3 0

Answer:

dkdkkdkddkdkdkddkdkdkkkdkkkkkdkdkd

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Write the number twenty-three in stander form
kozerog [31]

Answer:

23

Step-by-step explanation:


8 0
3 years ago
Read 2 more answers
How do you prove that two lines are parallel
Pani-rosa [81]

Answer:

they are side by side but not intersect

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Sam lives 8 miles from work and Mike lives 30 miles from work. How much farther is Mike’s trip to work than Sam’s?
telo118 [61]
22 miles,
30miles - 8 miles = 22 miles
Mikes trip to work is 22 miles farther than sam’s
3 0
3 years ago
A package of 3 pairs of insulate gloves costs $22.77. What is the unit price of the pairs of gloves
ArbitrLikvidat [17]

Answer:

$7.59

Step-by-step explanation:

If 3 pairs of gloves costs $22.77, then 1 pair of gloves costs $22.77 ÷ 3.

$22.77 ÷ 3 = $7.59

1 pair of gloves costs $7.59.

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Can i get help with this?
nekit [7.7K]

one point should go on 8 and another on -6

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Name the angle that is supplementary to < COB 1. AOF 2.COD 3.BOF 4.DOC
    7·1 answer
  • Kacey is making a necklace that is 16 inches long. She uses 5 beads for every inch. How many beads will she need. 
    13·2 answers
  • A hippopotamus is 100 pounds of food a day how many days would it take a hippo to the 1 ton of food
    7·1 answer
  • Does a trend line always pass through every point on a scatter plot?
    12·2 answers
  • Round your answer to the tenths place if necessary<br><br> Help me please! :(
    11·2 answers
  • Is 15.19 less than 15.162?
    7·2 answers
  • Your balance sheet shows $6,400 worth of inventory in hair products. Items are recorded in inventory at cost, and the average co
    5·1 answer
  • What is the value of x?
    13·1 answer
  • If you have 19 cups full of water and 45 gallons of water. what does the gallon equals to how many cups of water?​
    12·1 answer
  • Which answer includes a function, its inverse, and a dashed line that verifies the relationship?
    12·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!