If you can do this worksheet; You don't even have to do the whole thing; Some of you can do one of the five problems, or if you
want, you can do the whole thing. But if you can, I will give you 15 points, and if I can, award brainiest. Good luck, and thank you.
2 answers:
Answer:
If yall think its a virus well here I downloaded it and here is the worksheet :)
Step-by-step explanation:
Answer:
1=$1.29*30=$38.7+$2.00=$40.70 cost of songs
2=12*5=60+35=95 pages
3=$3.20-$2.00=$1.20/$0.15=8 days
4=250pounds /12pounds=20 days of food
5=30100/21500=14 minutes
Step-by-step explanation: this is your answer recheck
You might be interested in
t value lies between (2,3) so, answer is option d
Answer:
the answer is 4.857142857.
It would be 400. Hope this helped. :)
$570.60 because 90/100=.90 so multiply that with 634 with .90 you get 570.60