Answer:
276923 square inches
Step-by-step explanation:
I probably got it wrong to be honest
Answer:
1.92 m³
hopefully this answer can help you to answer the next question.
Answer:
$0.96
Step-by-step explanation:
To find the unit price is to find the price of 1 meter.
9m = $8.64
1 m = 8.64 ÷ 9 = $0.96
100x14=1400
1400 divided by 15=93.3
So your grade would still be a low A