Answer:
4 5/32
Step-by-step explanation:
Hope this helps, if it does, can I have brainliest?
960 were monochromatic
2400x.40=960
A 7-pack of frozen waffles costs $4.80.
What is the unit price, rounded to the nearest cent?
ALLL OF THEM 12