Answer:M=24
Step-by-step explanation:
Answer:
Step-by-step explanation:
Wanna chat add me as a friend OR COME TO SANP (ADAMBELAL839)
There is not a given equation nor ordered pair, so it is impossible to answer this question. I apologise.
Answer:
3
Step-by-step explanation:
First we must find the total boxes of pens
15 + 9 = 24
Then we can divide the total cost by the total number of boxes of pens
$72 / 24 boxes = 3
ACE IS THE CORRECT ANSWER
This is because
The triangle a c and e