So the answer should be 48.58 if not then it could be 278n
A because I have done this before
Every month she makes 4280 usd. $51,360/12 months...she pays her debt ($260) a month.....she will be approved. 1:16 Ratio
Answer:
$17.22 per foot
Step-by-step explanation:
To find the unit rate, divide the amount of money by the amount of feet. This will give you how much money per one foot.
310/18= 17.22222