1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
hram777 [196]
2 years ago
14

PLEASE HELP WILL MARK BRAINLIEST !!!

Mathematics
1 answer:
tresset_1 [31]2 years ago
6 0

Answer:

Step-by-step explanation:

i say 3  :I

cuz theres 3 dots spreed out and it said to connect the dots by starting off one and connect the others so i think its 3

You might be interested in
A 64-ounce bottle costs $3.45. What is the cost per ounce? Round answer to the nearest cent.
Rufina [12.5K]

Answer:

$0.05

Step-by-step explanation:

3.45 divided by 64

5 0
3 years ago
A hot air balloon travels 18miles in 3 hours. At this rate how many miles will the hot air balloon travel in 3/4hour?
Nikolay [14]

Answer:

4,5 miles

Step-by-step explanation:

In 1 hour:    18/3 = 6 miles

6 . 3/4 = 18/4 = 4,5 miles

3 0
3 years ago
A Norman window has the shape of a semicircle atop a rectangle so that the diameter of the semicircle is equal to the width of t
WITCHER [35]
Https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20091104081842AAhdJmS

That might have your answer 

7 0
3 years ago
Hot dogs at a carnival cost 2.99 each plus 7%tax.what is the total cost for one hot dog?
Mars2501 [29]
$3.20
2.99 • 7% = 0.2093
2.99 + 0.2093 = 3.20
3 0
3 years ago
The numbers of bags of crisps sold per day in a general shop was recorded over 13 days.
Alona [7]

I just figured it out so I’ll answer it on this account lol.

Q1 = 32, Q2 = 45, Q3 = 52

Interquartile range = 52 - 32 = 20

Range = 68 - 21 = 47

6 0
3 years ago
Other questions:
  • What is the average rate of change of f(x) over the interval from x=5 to x=9<br><br> is it -4 or 4?
    7·1 answer
  • Is 67.714813 rational or irrational?
    10·1 answer
  • How man cookies will tony have if he bakes 5 more batches Y=90+14(x)
    8·2 answers
  • A pair of jeans are on regularly priced $35.99 and you have a 15% off coupon. You will pay $27.32 for the jeans.
    7·2 answers
  • I NEED HELP ME PLEASE!!
    14·1 answer
  • Please help me and please hurry
    9·2 answers
  • I will give brainiest to whoever answers correctly !!
    11·1 answer
  • PLZ HELP QUICK<br> Which value from the set {12, 16, 21, 36} makes 2/3-n=19 true?
    12·2 answers
  • 1. Miriam is starting a lawn mowing business. She bought a mower for $450 and will spend
    11·1 answer
  • The coordinates of point T are (0,3). The midpoint of ST is (7. - 3). Find the coordinates of point S.
    10·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!