1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Alexandra [31]
2 years ago
10

Round .1325 to thousandths

Mathematics
2 answers:
Dominik [7]2 years ago
6 0
<span>.1325 rounded to the nearest thousandths is .133</span>
Ugo [173]2 years ago
6 0
The answer would be .133
You might be interested in
Mrs. Hall bought a package of 8 pencils for $4.64. What is the unit price per pencil?
ahrayia [7]

Answer:

$0.58

Step-by-step explanation:

There are 8 pencils per package. To find the value of each pencil, divide the cost by 8

4.64/8 = $0.58

8 0
2 years ago
Read 2 more answers
A box contains 13 red blocks, 8 orange blocks, 9 green blocks, and 10 blue blocks. Anna randomly chooses a block from the box.
Vinvika [58]
Im 90% sure its 0.21 

hope I helped

3 0
2 years ago
Each cube in this rectangular prism is 1 cm3. What is the volume of the rectangular prism? A. 9 cm3 B. 20 cm3 C. 40 cm3 D. 48 cm
snow_tiger [21]
Did this test its c. 40
7 0
2 years ago
Read 2 more answers
Please help me Simplify 1-9÷7+3
Marina86 [1]

Answer :

the answer is -4/5 or -0.8

step-by-step explanation:

1-9/7+3 = -8/10

now simplify that,

-8/2 = -4

10/2 = 5

so we have -4/5 0r -0.8

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Oh my gosh help me i
Ivanshal [37]

Sorry its hard to read and see

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • What is 36 divided by 540 using partial quosient
    15·2 answers
  • 20 points! <br> What are the graphing coordinates for:<br> g(1)=-3(1/2)
    11·1 answer
  • 8x-6y=-18 <br>8x+7y=9<br>what does y equals
    6·1 answer
  • HELP ME PLEASE I DON'T UNDERSTAND
    14·1 answer
  • Can anyone help me? Please
    10·1 answer
  • Which amount is equivaent to 8 pounds?
    12·1 answer
  • What is -1/8 times 16 2/3 as a improper fraction?.
    12·2 answers
  • 9. Consider the diagram below. First, solve for x, then y.
    12·2 answers
  • Christina and her 2 friends spent $25.02 at there favorite restaraunt. If they split the cost equally about how much will they e
    14·1 answer
  • What is 36 more than 40<br><br><br><br>​
    10·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!