If the 1 were underlined it would be 10,000
If the 6 were underlined it would be 6,000
If the 4 were underlined it would be 400
If the 0 were underlined it would be 0
If the 3 were underlined it would be 3
The answer is to the question is 9
$2.38/0.40 lb = $5.95/1 lb
The spinach cost $5.95 per pound.
Answer:
yes, they are
Step-by-step explanation:
3;5 = 6;10
Answer:
probably of a head= 1/2
probably of a multiple of 3 (either 3 or 6)= 2ways*1/6 as 1/6 is the prob of any one side
Step-by-step explanation: