Answer:
i don't even know the answer to this stuff lol
Answer:
see below
Step-by-step explanation:
9 dollars / 33 lbs = .272727 dollars per lb
.39 / 1 lbs = .39 per lb
The large bag is less expensive
Answer:
353535
/1000000 equals to 70707/200000
Step-by-step explanation:
Answer:
B
Step-by-step explanation: