Answer:
What is the question?
Step-by-step explanation:
I cannot see an attachment.
Answer:
<h2>C
is the answer </h2>
Step-by-step explanation:
<h2>5/4 is the answer</h2>
Answer:
$14.75 per person
Step-by-step explanation:
because there are 4 people in total including Mrs Cats you would add up 33 + 17 + 3 + 6 to get 59 then you would divide that by the amount of people there are in this case 4 to get 14.75.
No, because then she would have to pay 21 dollars as a total and she only has 20.
Add adult plus Child,
5.75 + 11.25 = 17
add that to the book's price,
17+3.99= 2.99
it will exceed the budget by 99 cents.