1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Masja [62]
3 years ago
12

Answer the question

Mathematics
1 answer:
rusak2 [61]3 years ago
3 0

Answer:

for example 144.89 and 145.12

Step-by-step explanation:

You might be interested in
A stack of magazines is 4 2/5 inches high. Each magazine is 2/5 inch thick.
oee [108]

Answer:

Equation:(4 2/5)/2/5=? ; estimate: a

little more than 10 magazines; answer:

11 magazines in the stack.

Step-by-step explanation:

7 0
2 years ago
Which is the graph of f(c=(x+3)(x-2)?
Sloan [31]

Answer:


Step-by-step explanation: f(x)=(-3,0), (-0.5,-6.25), (0,-6), (2,0);


4 0
3 years ago
Megan and Lily each pay $750 a month for the apartment they share. Kevin lives by himself and pays 1.8 times as much rent a mont
marysya [2.9K]

Answer:

Im not good at math

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
IF YOU DO THESE ILL LOVE YOU FOREVER AND ILL GIVE U BRAINLIEST!
juin [17]

Answer:

1. 6:10

2. 1:25

3. 11:15

4. 8:35

5. 4:30

6. 12:20

7. 3:55

8. 5:05

9. 10:40

4 0
3 years ago
Biscuits Betty uses 5 1/3
Aleonysh [2.5K]
Gabby's recipe calls for 3 1/3 pounds of flour. If you divide 3 1/3 by 1/6, you get 5 measuring cups full. (1/3 is 2/6 so you add 2+3)
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Why is 3/4 equals to 9/12?
    10·1 answer
  • Franklin deposits $3500 in an account that earns 3.5% interest compounded annually. Which function equation represents the balan
    6·2 answers
  • Simplify: |3.98 + 4.73| – |4.89 + 6.14| A. -3.67 B. -2.32 C. 2.34 D. 3.69
    13·2 answers
  • Please help!! it is very importent
    12·1 answer
  • What’s the difference between a supplementary and complementary angle?
    13·1 answer
  • Find the value of x.<br> 9<br> 10<br> 8<br> 7
    12·1 answer
  • Item 2<br> Multiply. Write the answer in simplest form.<br><br> 3/7×1/4=
    13·1 answer
  • $1689 invested for 4 years at 3% compounded annually ?
    13·1 answer
  • Find the slope of a line parallel to y= -2/5x + 4/5 .
    9·2 answers
  • A 25-pound bag of fertilizer is on sale for $40. What is the price per ounce of the fertilizer?
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!