1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Temka [501]
4 years ago
11

Please help with the chart?!?!!?!!?!!?!!?!??!!?!

Mathematics
1 answer:
Elanso [62]4 years ago
6 0

Answer:

I'm sorry, I can't really see most of the chart in order to help you. Could you put a zoomed out one instead?

Step-by-step explanation:

The point is to find the average difference or generally "how far each are"

You might be interested in
A baby gains 11 pounds in its first year of life. The baby gained 45 pounds during the first four months and 3 pounds in
kifflom [539]

Answer:

4 pound is the right answer

Mark me as a brilliant

6 0
2 years ago
20 POINTS!<br> HELP ME HOW TO GET THIS. I REALLY NEED ASAP. EXPLAIN HOW. THANK YOUUUUUU
dimaraw [331]
Left side = 170-58 =121'

Bottom side = 96-4 =92'

Now let's calculate the upper oblique (slantwise) side by Pythagoras

oblique² = 92²+28² = 9248 & oblique =√9248 = 96.167'

The perimeter of the backyards = 96.167+93+92+121 = 402.167 ft

7 0
3 years ago
How to solve this?<br> Please explain step by step
Andru [333]

Answer:

Check pdf

Step-by-step explanation:

Download pdf
8 0
3 years ago
Plssssssssssssssssssssssssss
Ivan
The answer is 9.
I hope that helps you!
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Find the value of x.<br> B<br> A<br> 2<br> 30°<br> 5<br> 30°<br> 5<br> x = [?]<br> X<br> C<br> D
Alex73 [517]
4.4

Not sure if I'm right but I think it's 4.4. If I'm wrong I'm sorry, if someone can tell me if ik right that would be great. <3
4 0
2 years ago
Other questions:
  • 4(5x + 9)^2 – 33 = -21
    5·2 answers
  • What is the verbal phrase for the following expression? 5n
    6·2 answers
  • A boy spent one-half of his money for a book and one-third of his money for a pen. The remaining $2.25 he saved. How much money
    15·2 answers
  • What 6 and 7 find Missing number 56 and
    15·1 answer
  • The system of equations y=-3x+1/2 and y= 1/5x-1 and 4/5 is shown on the graph below. What is a reasonable estimate for the solut
    8·2 answers
  • A 2-quart carton of frozen yogurt costs $2.56. What is the price per fluid ounce?
    11·1 answer
  • Please help with this question
    7·1 answer
  • A plumber charges an initial fee of $60 and $15 per hour. Write an equation that represents how much the plumber charges, y, if
    6·1 answer
  • Tính (x+1)^3-x(x-2)^2-1
    9·1 answer
  • Type the correct answer in the box. Use numerals instead of words. If necessary, use / for the fraction bar.
    15·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!