1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
vaieri [72.5K]
3 years ago
5

222.95+865+.07 +3.4 what is the answer

Mathematics
1 answer:
Leokris [45]3 years ago
8 0

Answer:

the answer is:

1,092.05

You might be interested in
Helppppppppppppppppppppp
Greeley [361]

Answer: 144ft

Step-by-step explanation: Hope this help :D

6 0
3 years ago
It's even better if you have a telescope or binoculars. Both allow you to see planets, the moon, and stars even closer. Telescop
babunello [35]

Answer:

A

Step-by-step explanation:

hope i helped

5 0
2 years ago
Easy promise but I'm not too smart
Brrunno [24]
I can do them but do i solve for y?
4 0
2 years ago
Please answer, I need help
Mashcka [7]

Answer:

answer is 9

Step-by-step explanation:

p - ( q - (m +q) )

make m = 4

p = 5

q = 3

5 - ( 3 - ( 4+3) )

5 - ( 3 - 7 )

5 - - 4

= 9

4 0
2 years ago
Read 2 more answers
Find the length of x.
rodikova [14]

Answer:

x=7

Step-by-step explanation:

The two triangles are similar .

We can use the ratio's of the side to figure out x


2                3.5

-------- = --------------

4               x


Using cross products

2x = 4*3.5

2x=14

Divide each side by 2.

2x/2 = 14/2

x=7

3 0
3 years ago
Other questions:
  • What is the average of 66 and 149.
    14·2 answers
  • What is the square root of 16?<br> A.4<br> B.6<br> C.8<br> D.10
    10·2 answers
  • The area of a square garden is shown. How long is each side of the garden? A=121ft^2
    12·1 answer
  • Two hikers are walking along the Appalachian Trail. The first hiker is 2 miles ahead of the second hiker. Both hikers are travel
    10·2 answers
  • Write thThe bookstore is selling a series of 4 books for $97.50. What is the unit price for one book? Round your answer to the n
    6·1 answer
  • Please help big hug for whoever does
    8·1 answer
  • Please help and explain if you can cuz im confused
    15·1 answer
  • Ernesto has already jarred 17 liters of jam and will jar an additional 1 liter of jam every
    8·1 answer
  • What is the simplified expression for the expression below? -1(2x + 3) - 2(x - 1) O 4x+ O 4x - 2 o 4x + 2 0 4x -​
    8·1 answer
  • Admission to the county fair is $15, and each ride ticket costs $1.75. Write an expression to describe the total cost of 8 rides
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!