1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Bond [772]
3 years ago
12

Peppi Unu JUIC luyeler, TIUW TUNTY LeuspOU15 WII Ulere ve dil dll?

Mathematics
1 answer:
kotykmax [81]3 years ago
6 0

Answer:

What's the Question?

Step-by-step explanation:

I don't Understand what the Question Is.

You might be interested in
What degree is an obtuse angle<br>​
lilavasa [31]
A really big one that is larger that the acute angel
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Synonym for precious
NikAS [45]

Answer:

important, valuable, nice,

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
55x^ 2 + 62y^ 2 + 38 − 63x^ 2 + 8
worty [1.4K]
What are you trying to do like simplify or what i can possibly help if i know
6 0
2 years ago
Read 2 more answers
Jason left his house at 9:58 A.M. He arrived at
MaRussiya [10]

Answer:

10:14

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
A specific shade of red nail polish requires 7 parts red to 2 parts yellow. A mixture contains 35 quarts of red and 8 quarts yel
slega [8]
Add 2 more parts of yellow
7=2
7=2
7=2
7=2
7=2
---------
35=10
3 0
3 years ago
Other questions:
  • I don’t get this someone pls help me out??
    11·1 answer
  • Solve 1/4 + 2/10 = fraction
    6·2 answers
  • -2x + 5 (1 -7x ) =190
    6·1 answer
  • Write an equation in slope intercept form of each line
    7·1 answer
  • 6 cars, 10 trucks, 14 SUV, 15 minivans. If 150 vehicles passed Luann, how many more minivans than cars would you expect to pass
    6·1 answer
  • 2 Points<br> What is the volume of the sphere below?
    13·2 answers
  • I need help with this question please :)
    7·1 answer
  • Determine all the possible orders if someone went into a bakery and could order a vanilla, strawberry, or chocolate cake. They c
    13·1 answer
  • At the city museum, child admission is $5.10 and adult admission is $8.80. On Sunday, twice as many adult tickets as child ticke
    13·2 answers
  • A 3-yard roll of wrapping paper costs $13.14. What is the price per foot?​
    8·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!