Answer:
Unit rate: $15 per hour
ordered pair: (1 ,15)
Step-by-step explanation:
30 ÷ 2 = 15
45 ÷ 3 = 15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
they both have 15, which means the graph is proportional and the unit rate is $15 per hour
Answer:
whichu
Step-by-step explanation:
Answer:
26.88/7 = $3.84 per ounce
Step-by-step explanation:
Answer:
ujn uzun g ne bu bu http TV fy ve g CD ve de c TT vcxcxc TR TRT TT ttgrsxfgzfggfxvzgrstgygfdfdzvsdcvzdcgz TR