Answer:
1.56 / 4 = 0.39
1 Pound of bananas cost $0.39
Step-by-step explanation:
Answer:
4
Step-by-step explanation:
y=8x+4
y=mx+b where m=slope and b=y-intercept
b=4
Answer:
Step-by-step explanation:
yard; the ratio of feet to yards is
Answer:
the last one lol- thats just how it works
A is the answer of not I’m sorry for that