Answer:
I believe the answer is - they are the same shape but different sizes
Answer:
x>4
Step-by-step explanation:
4 is less then x because, x is continuous.
It’s 136 because...
68+68= 136


If the rate is $3.50 for a five-pound bag, then the unit rate is $0.70 per a pound bag.