Answer:
The better bar to buy is the Nutty Crunch
Step-by-step explanation:
4.74 / 6 = 0.79 per bar
7.80 / 10 = 0.78 per bar
:)
Answer:
idkidkidkiskidkisdusdwasd
Here
360 = 24%
360=24/100
360*100=24
36000/24=1500 so ur answer is 1500
Answer:3
Step-by-step explanation:
Answer:
576 million dollars
Step-by-step explanation:
well, 4/5 of 40 hours is 32 hours. so you multiply 32 hours a week by 18 million per hour you get 576 million dollars that week.