Answer:
Step-by-step explanation:
So put the 0-3 to the y2, 3-6 to the y4 and 6-9 to the y2
Answer:
the answers are A D and E
Answer: The unit rate of $96 spent in 4 hours is, $24 per hour.
Step-by-step explanation: To find the unit rate, you will need to write the information as a ratio, $96/4 hours. If you divide 96 by 4 you will get 24. That means this person spends $24 every hour or $24 per hour or $24/1 hour.