1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
kipiarov [429]
3 years ago
6

I’ll mark brainliest !! Plz help

Mathematics
2 answers:
swat323 years ago
8 0

Answer:

2≤z≤5 or 2<z<5

Step-by-step explanation:

B or D I'm not sure

saveliy_v [14]3 years ago
6 0

Answer:

3rd option

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Calculate the sum.<br> 10+ (-42)<br> O A. 52<br> O B. -32<br> O C. 32<br> D. -52
kotykmax [81]

Answer:

B

Step-by-step explanation:

10 + (-42)

10 - 42

-32

8 0
2 years ago
How do you solve this problem?
finlep [7]
Can you please take a photo again?
8 0
3 years ago
I need help with this
yanalaym [24]

The answer is the "y" value of (2, 3),


So the answer is (C), y = 3

6 0
3 years ago
How do u solve this problem “15 = 2 − 5?”
aev [14]

Answer:

-3 is the answer

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Daisy wants to find out where the greatest number of people buy fast food for lunch. He surveys every fourth person on a random
vekshin1

Answer:

B

Step-by-step explanation:

that way when surveying everyone she’ll know the exact number

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • X x is the first five consonants of english alphabet
    5·1 answer
  • Malcolm bought 6 bowls for $13.20. What is the unit rate
    6·1 answer
  • What is the percent of change from 500,000 to 700,000? 40% increase 33% increase 40% decrease 33% decrease submit?
    15·2 answers
  • Maxine wants a necklace 35 beads long how many blue and black beads does she need
    8·1 answer
  • A jewelry store was recently opened. the first week, the store had a loss of $427. the second week, the store had a loss of $120
    15·1 answer
  • I am going to buy exotic fruits. Dragonfruit costs $x-4$ dollars. Starfruit is five dollars less expensive than rambutan. Rambut
    13·1 answer
  • PLEASE HELP!! WILL BE GIVING BRAINLIEST TO THE CORRECT ANSWER!!!
    10·1 answer
  • Isabel is saving money to buy a game. The game costs $30, and so far she has saved two-thirds of this cost. How much money has I
    9·1 answer
  • SOMONE HELP ME I HAVE <br> TO DO THIS AFTER SCHOOL PLS ASAP!!!
    8·1 answer
  • Write the equation in general form<br>​
    5·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!