I dont understand what you are asking
the answer is A.
<em>Credit markets increase in a strong economy, and with increased demand come increased prices.</em>
Lbs : 4, 8, 12, 16
cost : 6, 12, ?, 24
12 lbs would cost u $ 18 because the apples cost (6/4) = 1.50 per lb