Answer:
9348283848384848383838482
Answer:
(-1,-2)
Step-by-step explanation:
I graphed the equation on the graph below so you can see that (-1,-2) is a solution.
Answer:
$0.26
Step-by-step explanation:
To find the unit price, divide the cost by the amount you have.
$2.86/11 = $0.26
The unit price is $0.26.