Answer:
I know for sure B and C
Step-by-step explanation:
If it says that is wrong it is A, B, C.
A is on the line so it can be included depending on what you are learning.
Answer:
divide the fractions
Step-by-step explanation:
lets say we have 23/5
we can divide 23 by 5 and get a decimal of 4.6
or lets say we got 1/5
divide 1 by 5 and you will get 0.2
Answer:
1000
Step-by-step explanation:
the math
Divide the price by amount to find out how much each costs. multiply that by 9. 4 (divided by) 8 = .5, or 50cents. each apple is 50cents. multiply .50 by 9. It costs 4.50. Hope this helps