8 + 13 + 14 + 7 = 42
Chinese = 8/42
Simplified = 4/21
Answer:
B
Step-by-step explanation:
Thank you sooo much Maddi441
Answer:
the solution is C. identical
Step-by-step explanation:
slope of parallel lines are the same
divide total cost by length:
0.76 / 3ft = 0.2533 cents per foot
rounded to nearest cent = 0.25 cents per foot