Lbs : 4, 8, 12, 16
cost : 6, 12, ?, 24
12 lbs would cost u $ 18 because the apples cost (6/4) = 1.50 per lb
Answer:
Step-by-step explanation:
i got it correct:)
So hmmm let's do the left-hand-side first

now, let's do the right-hand-side then
MARK BRAINLIEST!!
So your solution is.
=−5
Answer:
u = 47
I would explain but some people can't read