I think it’s one half 1/2
Answer:
price = 4.1
cost = 12.3
Step-by-step explanation:
price = 0.8+1.2+1.5+0.6 = p4.1
cost = 2.40+3.60+4.50+1.80 = $12.3
Answer:
0
Step-by-step explanation:hope this helped lol hope u have a wonderful thanksgiving day!!!!!!!
Answer:
Answer in the photo
Step-by-step explanation:
Just simplify the expression