1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
V125BC [204]
4 years ago
5

Use the interactive spinner to simulate who among Elisondra and her three friends will order first during 40 restaurant visits.

Mathematics
2 answers:
Marina CMI [18]4 years ago
5 0

Answer:

0.35

Step-by-step explanation:

murzikaleks [220]4 years ago
4 0

Answer:

0.35

Step-by-step explanation:

big brain confirmed

You might be interested in
If mark can make 42 cakes in 7 days how many can he make in 5 days
ipn [44]
42%7=6. 6 times 5 is 30. 30 cakes in 5 days.
6 0
3 years ago
What is the greatest common factor of 12 and 18?
german

Answer:

6

Step-by-step explanation:

n terms of numbers, the greatest common factor  is the largest natural number that exactly divides two or more given natural numbers. Example 1: 6 is the greatest common factor of 12 and 18

5 0
3 years ago
We want to partition 100 mL into 10 equal parts. How many milliliters should we pour in each cup?
satela [25.4K]
10 mililiters per cup
7 0
3 years ago
A $240.00 item is marked down by 25%.
andrey2020 [161]
The price of the item is now $180
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Which measurement is the best estimate for the mass of a refrigerator?
andrew11 [14]
C 90 kg A and B are to small
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Help please? 20 points
    12·1 answer
  • What are two decimals that can be rounded to 4.26
    14·1 answer
  • EXPERTS/ACE ( and people that wanna actually help)
    13·1 answer
  • What fraction is equal to 1/4
    11·2 answers
  • A package of 6 pairs of insulated gloves costs ​$40.14 . What is the unit price of the pairs of gloves ​?
    9·1 answer
  • What is the distance between the points (-8, 26) and (6, 26) in the coordinate plane?
    12·2 answers
  • Bananas are $0.59/pound, what is the constant of proportionality?
    5·1 answer
  • it takes Patty 1/3 of an hour to wash your car and half the time to dry it off how long will it take to get to wash and dry six
    11·1 answer
  • Please answer this for me only if you know :)))
    10·2 answers
  • .divide the problem.
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!